Sportovní dioptrické brýle

Pro maximální komfort a pohodlí vidění při sportu Vám můžeme nabídnout sportovní sluneční brýle s Vaší korekcí. Už nebudete muset volit mezi pohodlným ostrým pohledem a ochranou zraku při sportu.

 

Brýle Adidas nabízí ucelenou kolekci pro sport i volný čas s ohledem na Vaše individuální požadavky. Dioptrie jsou vsazeny do klipu, který se vloží do brýlí. Jsou zachovány veškeré potřebné parametry pro kvalitní vidění v prohnuté sportovní obrubě při použití běžných plastů.

 

Výhodou je kvalitní materiál brýlové obruby, který byl vyroben přímo na sport. Barvu výměnných zorníků si můžete zvolit dle Vašich  požadavků pro konkrétní aktivitu. Použité dioptrické plasty jsou běžné - levnější. Případná změna dioptrií není tak finančně náročná.

Nevýhodou může být menší možnost výběru oproti velice široké nabídce běžných slunečních brýlí.

 

Druhou možností je vsazení korekčních plastů do běžné sluneční prohnuté obruby. V tomto případě je potřeba zvolit k tomu vhodnou prohnutou obrubu a individuálně vyrobené plasty s vyšším zakřivením, které budou kopírovat křivku Vámi vybraných brýlí.

 

Výhodou je rozmanitá nabídka brýlí od různých výrobců a módní vzhled rychle reagující na aktuální trendy.

Nevýhodou mohou být použité materiály, které nebyly původně určené pro sport a hlavně pro vsazení dioptrických plastů. Případná změna dioptrií je finančně náročnější - veškeré úpravy a zušlechtění jsou součástí plastů, které se musí vyrobit celé nové.