#OptikaHrdlickova

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633

Děčín Po - Pá 8:30 17:00 / Rumburk Po - Pá 8:00 17:00

Dioptrické sluneční brýle

Sluneční brýle nemusí mít jen tmavá skla. V naší nabídce najdete i barevné nebo samozabarvující brýlové čočky. A před škodlivými slunečními paprsky vás mohou chránit i čirá skla!

Samozabarvovací skla

Představujeme vám inovativní brýlová skla Crizal Transitions. Za šera a uvnitř v místnosti jsou čirá, přes den se venku podle intenzity slunečního záření zabarví a chrání oči proti ostrému slunečnímu svitu. Vždy se dokonale přizpůsobí světelným podmínkám.

Vyberte si ze široké palety odstínů!

Nově jsou Crizal Transitions XTRActive k dostání také jako úchvatné zrcadlovky STYLE MIRRORS v barvě stříbrné, zlaté, fialovomodré a modrozelené.

Pro řidiče doporučujeme samozabarvující skla Transitions XTRActive, která se aktivují i za čelním sklem automobilu. Blokují 100 % UVA a UVB paprsků.

Samozabarvující skla Crizal Transitions a Transitions XTRActive jsou dostupná ve všech designech, materiálech a dioptriích.

ruby dynamic lights 550x400 f

Polarizační brýle

Nepříjemné odlesky odfiltrují polarizační sluneční skla. Dopřejte svým očím více pohodlí! Perfektně s nimi uvidíte nejen za volantem, ale i třeba na rybách pod vodní hladinu.

 

bez bryli
Běžné brýle

bezne bryle
Standardní sluneční brýle

polarizacni bryle
Polarizační brýle

 

Polarizační brýlové čočky Xperio navíc chrání vaše oči před ostrým slunečním světlem, zlepšují kontrastní vidění o 75 % a nabízejí vynikající odolnost vůči poškrábání. Při jízdě autem dokonce získáte i kratší reakční dobu. Podle výzkumu společnosti Essilor řidič s polarizačními brýlovými čočkami Xperio může zastavit při rychlosti 80 km/hod. o 7 metrů dříve a vyhnout se tak nehodě.

Barevné brýlové čočky

Buďte hraví a dívejte se na svět třeba růžově! Nabízíme také kombinaci dvou barev – bicolor. Samozřejmostí je možnost antireflexní úpravy.

Styl vám dodají například veselá barevná brýlová skla ESSICOLOR. Tónované čočky chrání zrak a zároveň zachovávají přirozené barevné vnímání.

Hitem, který se jen tak neomrzí, jsou zrcadlové brýlové čočky e-mirror. Díky povrchové úpravě Crizal Sun UV nabízejí výbornou odolnost proti poškrábání, nečistotám, kapkami vody, otiskům prstů i UV záření. Navíc v nich budete vypadat skvěle.

Objednávejte se, prosím, telefonicky

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633