#OptikaHrdlickova

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633

Děčín Po - Pá 8:30 17:00 / Rumburk Po - Pá 8:00 17:00

Nenechte oční vady, aby vám ovládaly život

Jestli vás trápí špatné vidění, tak jste na našich stránkách správně. Dioptrické neboli refrakční vady vám pomůžeme korigovat pomocí brýlových skel nebo kontaktních čoček.

Přijďte k nám pro brýle

Krátkozrakost

K nejčastějším refrakčním vadám oka patří krátkozrakost (myopie). Projevuje se tak, že hůře vidíte do dálky. Tato vada se často objevuje už v dětském věku.

Dalekozrakost

Jakmile potřebujete brýle na čtení, dostihla vás dalekozrakost (hypermetropie). Vidění na blízko se zpravidla zhorší po čtyřicítce – vlivem přirozeného stárnutí očí.

Astigmatismus

S dalekozrakostí nebo krátkozrakostí se často objevují také cylindrické oční vady (astigmatismus). Vada se projevuje horší kvalitou vidění – snižuje se ostrost a hůře vidíte detaily.

Dětské nemoci očí

Věnujte péči zdravým očím svých dětí! Na první vyšetření k očnímu lékaři byste svého potomka měli vzít do jeho 3 let. Díky včasnému odhalení problému se můžete vyhnout nošení brýlí v pozdějším věku.

Tupozrakost

Když dítě trápí tupozrakost (amblyopie), znamená to, že jeho mozek nepoužívá obraz vytvořený okem se sníženou zrakovou ostrostí. Při zanedbání léčby může dítě postižené oko přestat správně používat.

Strabismus

Šilhání u miminek se může napravit. Pokud ale do 6. měsíce nezmizí, je zapotřebí začít strabismus řešit. Šilhání navíc může způsobovat i další oční vady.

Objednávejte se, prosím, telefonicky

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633