#OptikaHrdlickova

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633

Děčín Po - Pá 8:30 17:00 / Rumburk Po - Pá 8:00 17:00

Brýlové obruby

V našem sortimentu najdete široký výběr brýlových obrub oblíbených značek:

ST!NG

Italská značka s historií od roku 1985 nabízí brýlové obruby v zářivých, výrazných barvách, které s lehkou okázalostí oslovují především mladou generaci.

PULL&BEAR

Značka původně jen pro muže dnes nabízí také obruby pro ženy. Brýlové obruby ležérního stylu s kreativními prvky preferují zejména mladí lidé.

SUPERDRY

Tato značka byla založena v roce 2003 a je kombinací japonského street stylu a stylu americana. Milují ji miliony lidí na celém světě!

COCO SONG

Kolekce výjimečných obrub, která vzdává hold historii čínské kultury a umění v kombinaci s důrazem na detail italského designu. Obruby v pestrých barvách, doplněné hedvábnými textiliemi, vzácnými květinami či peřím tropických ptáků, jsou vyráběny ručně!

DILEM – BRÝLE S VÝMĚNNÝMI STRANICEMI!

Francouzská značka ze skupiny Oxibis group. Tyto brýlové obruby jsou velice oblíbené pro svůj spolehlivý a nejjednodušší systém výměny stranic. Výjimečný design stranic vytvářejí kreativní návrháři. Denně můžete volit stranice podle barvy oblečení!

ZIGGY

Luxusní, extravagantní a zároveň pohodlné brýlové obruby pro náročné nositele. Vyznačují se složitými detaily, které baví!

JEAN RENO

Značka originálních modelů určených mužům i ženám. Tyto exkluzivní brýlové obruby v klasickém i retro stylu jsou doplněny moderními prvky a drží krok s novými módními trendy.

PEPE JEANS

Kolekce brýlových obrub světoznámé značky nabízí modely jemného stylu i výrazné rámy v pestrých barvách. Určitě si vyberou nejen teenageři.

SILHOUETTE

Historie této rakouské značky brýlových obrub sahá do roku 1964. Styl obrub Silhouette je nadčasový, ovšem překvapivý svými detaily. Výjimečná je také jejich lehkost a vzdušnost. Značka Silhouette je lídrem na trhu s vrtanými obrubami.

NEUBAU

Název této nové značky pochází z vídeňské čtvrti Neubau, kde vládne mládí. Značka se vyznačuje osobitostí, individualitou a nezávislostí. Neubau je značkou mateřské společnosti Silhouette international. Vyrábí se v rakouském Linci, kde vznikají obruby Silhouette a Adidas Sport eyewear.

ADIDAS SPORT EYEWEAR

Značka sportovních brýlí je tvořená ve spolupráci se sportovci pro všechny, kteří milují pohyb. Tyto brýle se vyrábějí v rakouském Linci od roku 1991.

TIMEZONE

Německá značka založena roku 1993 Wolgangem Endlerem. Brýle pro veškeré aktivity v moderním a nadčasovém stylu jsou velice oblíbeným doplňkem.

Kompletní nabídka brýlových obrub:

AZZARO, BELLA, CARRERA, CENTROSTYLE, COCO SONG, COGAN, COMMA, COMOBABY, CONVERSE, CUBISTA, CZONE, ČTYŘLÍSTEK, DE STILJ, DIESEL, DILEM, DUTZ, EFFECT, ELEVEN, EVATIK, EXALTO, EYE DANCE, EYE MAX, FILA, FLAIR, FRESH, FYSH, GARFIELD, GERRY WEBER, GOLFSTAR, HANNAH, HEAD, HORSEFEATHERS, CHARLES STONE, CHRISTIAN LACROIX, INFACE, I-SPAX, JAZAWA, JEAN RENO, JETTE, JOOLY, JOSHI, KAOS, KARAVERSO, KARAYOKKO, KOALI, KRTEK, LA MATTA, LUCA MARTELLI, MANGO, MODO, MONDOO, MONO, NEUBAU, O'NEILL, ÖGA, PEPE JEANS, POINT, POLICE, PORSCHE DESIGN, PULL&BEAR, QUIKSILVER, RESERVE, RIP CURL, ROXY, S.OLIVER, SHREK, SILHOUETTE, STAR WARS, ST!NG, SUPERDRY, TEHIA, TIMEZONE, VANNI, VISIBLE, YOU'S, ZIGGY

Sluneční brýle:
ADIDAS, CAT, HANNAH, HORSEFEATHERS, O'NEILL, POINT, POLAROID, RESERVE

Objednávejte se, prosím, telefonicky

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633