#OptikaHrdlickova

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633

Děčín Po - Pá 8:30 17:00 / Rumburk Po - Pá 8:00 17:00

Brýle pro děti

Věděli jste, že zhoršený zrak může dítěti způsobit špatné známky ve škole? Je to tak. Málokteré dítě vám řekne, že nepřečte text na školní tabuli nebo v sešitě. Zjistíte to až s horším prospěchem. Nezanedbávejte zdraví svých dětí a docházejte s nimi na pravidelné oční prohlídky!

Brýlové obruby by měly dítěti sedět, ale také se v nich musí dobře cítit. Proto by se mělo podílet na jejich výběru. I dětské brýle dnes podléhají módním vlivům.

Kovové, nebo plastové obruby?

Na výběr máte kovové a plastové obruby. Kovové obruby se sedýlky se dají lépe přizpůsobit. Nejkvalitnější kovový materiál je Titan flex – obruba je lehká a pružná.

Plastové obruby jsou dnes módní v retro stylu. Doporučujeme kvalitní materiál Grilamid. Trivex je zase vhodný i pro sportovní účely.

Dětské brýlové čočky

Brýlové čočky doporučujeme pro děti vždy plastové, a to z důvodu bezpečnosti.

Nejen dospělým, ale i dětem radíme zvolit antireflexní čočky, které zabraňují nepříjemným odleskům. Skvělou ochranu zraku vašeho dítěte nabízí sluneční dioptrické a sportovní brýle z pružných a lehkých materiálů včetně čoček s UV filtrem.

Brýlové čočky do školy i na hřiště

Výrobce Essilor vyrobil speciálně pro dětské oči inovativní skla Crizal Kids UV, která jsou o 30 % lehčí a tenčí než běžné brýlové čočky. Navíc díky odolnému materiálu Airwear také 12x odolnější proti poškození.

Crizal Kids UV navíc zajišťují kompletní ochranu před prachem, odlesky, otisky, kapkami vody, škrábanci a UV záření.

Naše děti se narodily do světa digitálních technologií, proto je těžké je odtrhnout od obrazovek počítače, televize a chytrých telefonů. Jejich zrak vám pomohou ochránit brýlové čočky Crizal Kids Prevencia.

Objednávejte se, prosím, telefonicky

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633