#OptikaHrdlickova

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633

Děčín Po - Pá 8:30 17:00 / Rumburk Po - Pá 8:00 17:00 - stále OTEVŘENO po celou dobu trvání výjimečných opatření

Brýle pro děti

Věděli jste, že zhoršený zrak může dítěti způsobit špatné známky ve škole? Je to tak. Málokteré dítě vám řekne, že nepřečte text na školní tabuli nebo v sešitě. Zjistíte to až s horším prospěchem. Nezanedbávejte zdraví svých dětí a docházejte s nimi na pravidelné oční prohlídky!

Brýlové obruby by měly dítěti sedět, ale také se v nich musí dobře cítit. Proto by se mělo podílet na jejich výběru. I dětské brýle dnes podléhají módním vlivům.

Kovové, nebo plastové obruby?

Na výběr máte kovové a plastové obruby. Kovové obruby se sedýlky se dají lépe přizpůsobit. Nejkvalitnější kovový materiál je Titan flex – obruba je lehká a pružná.

Plastové obruby jsou dnes módní v retro stylu. Doporučujeme kvalitní materiál Grilamid. Trivex je zase vhodný i pro sportovní účely.

Dětské brýlové čočky

Brýlové čočky doporučujeme pro děti vždy plastové, a to z důvodu bezpečnosti.

Nejen dospělým, ale i dětem radíme zvolit antireflexní čočky, které zabraňují nepříjemným odleskům. Skvělou ochranu zraku vašeho dítěte nabízí sluneční dioptrické a sportovní brýle z pružných a lehkých materiálů včetně čoček s UV filtrem.

Brýlové čočky do školy i na hřiště

Výrobce Essilor vyrobil speciálně pro dětské oči inovativní skla Crizal Kids UV, která jsou o 30 % lehčí a tenčí než běžné brýlové čočky. Navíc díky odolnému materiálu Airwear také 12x odolnější proti poškození.

Crizal Kids UV navíc zajišťují kompletní ochranu před prachem, odlesky, otisky, kapkami vody, škrábanci a UV záření.

Naše děti se narodily do světa digitálních technologií, proto je těžké je odtrhnout od obrazovek počítače, televize a chytrých telefonů. Jejich zrak vám pomohou ochránit brýlové čočky Crizal Kids Prevencia.

Objednávejte se prosím telefonicky

Děčín - 724 123 601

Rumburk - 725 807 633